Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0