Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5