Movies
Ratings
24
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0