Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
RememberRated ★ 0.5
MaskRated ★ 0.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0- Late BlossomRated ★ 4.0