Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0