Series
Ratings
25
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5