Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0