Series
Ratings
51
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5