Movies
Ratings
699
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Iron SkyRated ★ 3.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Oh BrothersRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5
SabotageRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
StargateRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
TracersRated ★ 3.0
SnitchRated ★ 3.5