Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0