Series
Ratings
25
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 2.5