Series
Ratings
12
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5