Series
Ratings
36
Alone in LoveRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5