Titles you rated
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Three MenRated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- The Final MatchRated ★ 2.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Gold TowerRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0