Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0