Movies
Ratings
30
Men in BlackRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5