Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Do Not EnterRated ★ 1.0
Night CallRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.0
The Island of CatsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0