Series
Ratings
116
GleeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
MamaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 0.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 1.0
Miss KoreaRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0