Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5- TrickRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0