Movies
Ratings
31
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5