Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0