Titles you rated
Let's EatRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0