Movies
Ratings
39
MementoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0