Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Who Shot Liberty ValanceRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5