Titles you rated
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 1.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5