Series
Ratings
33
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
The BoysRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 3.5
Killer RatingsRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0