Titles you rated
UprisingRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0