Titles you rated
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 0.5
MovingRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Wuthering HeightsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5