Movies
Ratings
54
Kick-AssRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5