Series
Ratings
29
Mask GirlRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.0