Series
Ratings
122
Twenty AgainRated ★ 3.0
Noble, My LoveRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 2.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 1.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.0