Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 3.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
Bayside ShakedownRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Riding a UnicornRated ★ 2.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.5