Titles you rated
Happy FeetRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.5
The BoyRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5