Series
Ratings
41
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Empire of GoldRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5