Titles you rated
The FatherRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5