Series
Ratings
122
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 1.0
Harley QuinnRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5