Movies
Ratings
181
3 IdiotsRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 0.5