Titles you rated
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 1.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 1.5
GremlinsRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 1.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0