Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0