Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0