Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Shangri-La FrontierRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- One Week FriendsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 1.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Good JobRated ★ 0.5