Movies
Ratings
17
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5