Titles you rated
InsidiousRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5