Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5