Series
Ratings
41
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0