Movies
Ratings
575
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Barbie of Swan LakeRated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 0.5
Barbie as RapunzelRated ★ 5.0
Darkness, Light, DarknessRated ★ 4.5
Hi StrangerRated ★ 4.0
Afternoon ClassRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
StrawRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5