Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5