Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- 윤동주, 달을 쏘다.Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5