Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5