Movies
Ratings
441
RatatouilleRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5